#OSTANI KOD KUCE
Slušajte radio Delta i Prijatelji - narodna muzika pomoću:
Winamp, iTunesWindows Media PlayerReal PlayerQuickTime

Trenutna pesma: Loading ...
Radio Stanica:
Bit rate:
Status servera:

Prikaz rezultata 1 do 2 od 2

Tema: Tate ( 2020 - )

★KOVAC★'s Avatar
    Registrovan
    Dec 2010

Tate ( 2020 - )

Radnja serije smeštena je u savremeni Beograd. Glavni likovi su Petar, Vlada, Marko i Toma, moderni, dobrodržeći i prisutni muškarci,
    koji kroz očinstvo postaju prijatelji. Vlada je tradicionalni i pomalo grub vlasnik picerije,
    otac trojice dečaka koji ima ogromne probleme sa ženom zbog sopstvene ljubomore. Marko je nezadovoljni glumac u klimaksu, koji ima nestabilan posao,
    bivšu ženu i dve ćerke, ali i novu, previše ambicioznu ženu, koja mu je rodila sina. Petar je uspešni advokat,
    koji je zaljubljen u sebe i svoj način života, koji se iz korena menja kada shvati da ima sina za koga nije znao.
    Toma je fini veterinar, koji se doseljava u Beograd sa ćerkom, posle smrti supruge, kako bi počeo novi život.
    Životi ove četvorice junaka isprepletaće se na neobičan način, što će dovesti do različitih životnih obrta,
    smeha, intriga, suza, rastanaka, novih ljubavi i prijateljstava u koje će biti upleteni razni ljudi, njihovi prijatelji, žene, devojke, saradnici itd.

EPIZODE 1-10:

**Zaključano: Kliknite na dugme HVALA koje se nalazi na dnu posta u levom cosku da otključate** Ukoliko se link ne otvori i nakon klika na dugme HVALA, potrebno je ponovo osveziti (ucitati) stranicu
    Ako su nekome potrebni moji linkovi na drugom serveru osim na Megi neka mi se javi na PP....
    VODITELJ I DJ KOVAČ

2. The Following 2 Users Say Thank You to ★KOVAC★ For This Useful Post:

Milan1950 (13.02.2020), milanchester (16.02.2020)

★KOVAC★'s Avatar
    Registrovan
    Dec 2010
    EPIZODE 11-40:

**Zaključano: Kliknite na dugme HVALA koje se nalazi na dnu posta u levom cosku da otključate** Ukoliko se link ne otvori i nakon klika na dugme HVALA, potrebno je ponovo osveziti (ucitati) stranicu
    Ako su nekome potrebni moji linkovi na drugom serveru osim na Megi neka mi se javi na PP....
    VODITELJ I DJ KOVAČ

Slične Teme

1. Daskii - 2020 - Bez Nje
    By dragan84 in forum Promo Pesme 2020
    Odgovori: 0
    Zadnji Post: 11.01.2020, 16:05
  2. Mc Stojan - 2020 - Ole Ole
    By dragan84 in forum Promo Pesme 2020
    Odgovori: 0
    Zadnji Post: 06.01.2020, 06:42
  3. Tate Romanova - 2019 - Osim Kad Ne
    By dragan84 in forum Promo Pesme 2019