Slušajte radio Delta i Prijatelji - narodna muzika pomoću:
Winamp, iTunesWindows Media PlayerReal PlayerQuickTime

Trenutna pesma: Loading ...
Radio Stanica:
Bit rate:
Status servera:

Prikaz rezultata 1 do 4 od 4

Tema: Delta MIX!?

Banovan Član shadyns's Avatar
    Registrovan
    Jun 2014

Delta MIX!?

Moooooolim Vas, slusam Delta Radio cesto ali pogotovo kasnije uvece pustim da cujem da li pustate one Vase delta mixeve. Da li negde na forumu imaju da se skinu ti Vasi mixevi? Dosta sam pretrazio ali nisam nasao nijedan.
    Pretpostavljam da su to neki anonimus ljudi koji pevaju, mislim sada lupetam ali nikada nisam prepoznao ko peva a mixevi su extra... sada ne znam kako da objasnim koji su ali uvek su slicni, neko peva 20-tak pesama zaredom i narodna i zabavna, starogradska....
    Hvala puno unapred.

★KOVAC★'s Avatar
    Registrovan
    Dec 2010

Wink Odg: Delta MIX!?

Quote Originally Posted by shadyns View Post
    Moooooolim Vas, slusam Delta Radio cesto ali pogotovo kasnije uvece pustim da cujem da li pustate one Vase delta mixeve. Da li negde na forumu imaju da se skinu ti Vasi mixevi? Dosta sam pretrazio ali nisam nasao nijedan.
    Pretpostavljam da su to neki anonimus ljudi koji pevaju, mislim sada lupetam ali nikada nisam prepoznao ko peva a mixevi su extra... sada ne znam kako da objasnim koji su ali uvek su slicni, neko peva 20-tak pesama zaredom i narodna i zabavna, starogradska....
    Hvala puno unapred.
    Pozdrav za Vas, morate dati vise detalja ovako nista ne znaci mnogo takvih stvari ima pa je tesko pronaci ako nema tacnog izvodjaca ili naziva pesama....
    Ako su nekome potrebni moji linkovi na drugom serveru osim na Megi neka mi se javi na PP....
    VODITELJ I DJ KOVAČ

Dj.Vesna's Avatar
    Registrovan
    Nov 2010

Odg: Delta MIX!?

Quote Originally Posted by shadyns View Post
    Hvala puno unapred.
    hehe))hehe))Drug, to su mixevi uzivo muzike sa raznih svadbi, igranki veselja i Moravski Biseri.
    To je postavljeno u temi MUZIKA UZIVO ali na zalost mnogi linkovi su istekli a osobe koje su postavile odavno ne obnavljaju nista.

Prijatan dan!
    "Ljubav ne daje ništa osim sebe i ne uzima ništa osim sebe."

DJ.Vesna®www.radio-delta.com

Banovan Član shadyns's Avatar
    Registrovan
    Jun 2014

Odg: Delta MIX!?

Pretrazio sam dosta u muzika uzivo ali nista ...
    Ne bitno slusacu svaki dan uvece i kada cujem te mikseve zapisacu redosled pesama posto izvodjaca nemam pojma i mislim da su to neki anonimus kao sto sam rekao... ali opet kazem to uvek bude uvece i samo se najavljuje kao delta mix tako da ne mogu da znam ko peva a svi su mi EXTRA koji god... ali ajde zapisacu redosled pesama pa mozda pomogne...

Slične Teme

1. Kako Vam se svidja muzika na Delta Radiju?
    By Milance® in forum Delta Kafic
    Odgovori: 44
    Zadnji Post: 05.03.2017, 19:53
  2. Trazim ovih 15 pesma,cuo ih na radio Delta.
    By milan-king in forum Muzicke Zelje
    Odgovori: 5
    Zadnji Post: 01.02.2014, 23:13
  3. Kako ste otkrili http://www.radio-delta.com/forum
    By Nesica in forum Delta Kafic
    Odgovori: 33
    Zadnji Post: 14.02.2011, 17:50
  4. Trazim muziku sa Radio Delta
    By auditaxi in forum Muzicke Zelje
    Odgovori: 2
    Zadnji Post: 22.12.2010, 15:40
  5. Vuvuzele @ Radio Delta
    By AntoniO_19 in forum Humor - Igrice,Vicevi,Zabava...
    Odgovori: 0
    Zadnji Post: 30.06.2010, 00:06

Pravila Postanja